betandyou giriş
Home / BetandYou Kayıt ol

BetandYou Kayıt ol

BetandYou Sitesi Kayıt Aşamaları Nelerdir?

Betandyou sitesine kayıt olmak çok kolaydır. Bunun için resmi site ya da mobil site kullanılabilir. Site içinde kullanım yapmak için kayıt ol butonu kullanılmalıdır. Bu buton tıklandığında yeni bir sayfa ortaya çıkacaktır. Bu sayfa içinde siteye kayıt olmak için 4 yol karşınıza çıkacaktır. Bu alanlar içinde tek tıkla üye olmanız mümkündür. Bunun için para birimi ve yaşadığınız ülkenin seçimini yapmanız gereklidir. Robot olmadığınızı bildirmeniz halinde üyelik tamamlanacaktır. Betandyou Türkiye girişi için diğer yöntem ise telefon numarası ile kayıt olmaktır. Bu alan içinde üye olacak kişinin telefon numarası ve para birimi gereklidir. Bu şekilde bilgileri girerek siteye üye olabilirsiniz.

BetandYou sitesine üye olmak için kullanılacak diğer yol ise e mail ile kayıt olmaktır. Bu alan içinde sizden daha fazla bilgi istenmektedir. Bu alan içinde ülke adı, şehir, detaylı adres bilgileri doğru biçimde yazılmalıdır. Adınız, soyadınız, para biriminiz, telefon numaranız, şifreniz de yazılması gereken diğer bilgiler arasında yer almaktadır. Bu bilgileri girdikten sonra kayıt ol butonu a basmanız gereklidir. Bununla birlikte son yöntem olarak sosyal ağları kullanarak da siteye üye olabilirsiniz.

Betandyou Türkiye kayıt için Googleblog, Facebook, Twitter gibi sosyal ağlar geçerlidir. Para birimi seçimi bu kayıt yöntemi için de gereklidir.

BetandYou Kayıt ol